نظافت

آشپزخانه خودرا با نظافت چی خانم در ده دقیقه تمیز کنید.

نظافت چی خانم| تمیز کردن آشپزخانه

قلب تپنده هر خانه ای آشپزخانه آن می باشد.اگر قلب درست کار نکند، خانه بطور کامل به ویرانه بیشتر شبیه است.نظافت چی خانم ماهر می تواند این قلب را با استفاده از روتین های موفق و خاص خود همیشه ، بیدار نگه دارد. وقتی صبح از خواب بیدار می شویدبه آشپزخانه کثیف، نگاه می اندازید حتما پر از استرس می شوید! بنابراین این محلی است که ما واقعاً هر روز برای تمیز کردن آن وقت می گذاریم.به طوری که وقتی صبح از خواب بیدار می شویم  دوست داریم اولین مکانی که تمیز کنیم و از شر کثیفی های آن راحت شویم، آشپزخانه است. نظافت چی خانم در شرکت پاکان برتر ،روشی سریع و آسان برای تمیز کردن آشپزخانه در 10 دقیقه را ابداع کرده است ، کاری که هر روز می توانید انجام دهید و شما را از نقطه A تا نقطه B می رساند. در نظر بگیرید یک مهمان ناخوانده قرار است برای شما بیاید،چگونه آشپزخانه خود را تمیز نشان دهیم.

پاکسازی ظرف های کثیف توسط نظافت چی خانم

نظافت چی خانم اظهار دارد که بعد از یک روز کامل کاری ، شما احتمالاً  مقداری از ظروف صبحانه ، ظروف ناهار ، قابلمه ، وکلی ظرف دیگر را جمع کرده اید. نظافت چی خانم با پاکسازی همه چیز، شروع می کند.به این ترتیب که مواد غذایی قابل بازیافت را درون سطل مخصوص می ریزد ، تمام زباله را درون ظرف آشغالی می ریزد، و سپس تمام این ظروف را درون ماشین ظرفشویی می گذارد. هر چیزی که احتیاج به شستن دارد، از جمله تخته گوشت و غیره را بشورید.

مرتب چیدن پیشخوان توسط نظافت چی خانم

نظافت چی خانم  هر چیزی را که برای پخت و پز یا استفاده در طول روز در آشپزخانه بیرون آورده ، بطور مرتب کنار می گذراد، اگر شما هر چیز را از کابینت ها خارج کنید، بطور منظم استفاده کنید و همانجا مرتب به روی پیشخوان چیده باشید. هنگام جابجایی می دانید،آن وسیله کجاست و آن را داخل کمد می گذارید.بعد از اینکه وسایل را از روی اپن و کابینت ها برداشتید، می توانید روی کابینت را دستمال بکشید. نظافت چی خانم با توجه به تکنیک هایی که بلد است، این کار را به سهولت برای شما انجام می دهد.

تمیز کردن سریع نقاط قابل دسترس توسط نظافت چی خانم

در این مرحله ، نظافت چی خانم به دنبال آن محل های کثیفی می گردد که با یک دستمال کشی سریع تمیز می شوند. ما در اینجا قصد نداریم که تمیز کاری اساسی انجام دهیم. در مورد یک تمیز کردن کامل صحبت نمی کنیم . ما فقط با قسمت های کاملاً واضح که چشم شما را جلب می کند،کار داریم و تمرکز ما روی آنهاست .برای این تمیز کردن سریع ، نظافت چی خانم یک دستورالعمل ساده واقعا ساده را استفاده می کند: یک فنجان سرکه سفید و یک فنجان آب.  آن را در یک بطری اسپری قرار می دهد و از آن برای تمیز کردن این نقطات استفاده می کند.

نظافت چی خانم| تمیز کردن سینک

سینک تمیز ، آشپزخانه تمیز

سینک آشپزخانه مانند اتاق خواب است – اگر سینک ظرفشویی کثیف و شلخته به نظر آید، تمام آشپزخانه کثیف به نظر می رسد. درست مثل اینکه تختخواب و کمد لحاف و تشک ساخته نشده است و هرروز لحاف و تشک را وسط خانه ولو کنید و بروید ، کل اتاق خواب کثیف به نظر می رسد. نظافت چی خانم اظهار دارد همیشه تا آخر منتظر می ایستد تا سینک منزل را تمیز کند زیرا (بدیهی است)  در طول تمیز کاری آشپزخانه ممکن است کثیف شود . بدین صورت دوبار لازم نیست این کار را انجام دهد. نظافت چی خانم از این روش تمیز کردن سینک همیشه بهترین بهره وری دارد.

زمان زباله

آخرین کاری که یک نظافت چی خانم انجام می دهد این است که چک کند ؛زباله ای در گوشه و کنار جا مانده است. پس از چک کردن ، خواه زباله معمولی یا کمپوست باشد ، زمان آن رسیده که آن را خالی کند. هیچ چیز بدتر از آشپزخانه ای نیست که بوی زباله دهد!

داشتن روتین تمیز کردن آشپزخانه حتی در نبود نظافت چی خانم

قطعا پس از اینکه نظافت چی خانم کارخود را انجام داد،و کار را به شما تحویل داد. وقت آن رسیده که یک اسپری فیکس بزنید تا خانه تان تمیز بماند.ولی متاسفانه هیچ اسپری فیکسی ساخته نشده است. با استفاده روتین 10 دقیقه ای که در متن بالا ذکر شد. کافی است هر روز با کمترین زمان ممکن، آشپزخانه خود را تمیز کنید. اگر شما به هردلیل نمی توانید از نظافت چی خانم استفاده کنید. بهتر است یه برنامه روتین داشته باشید. هر روز قسمتی از آشپزخانه را اساسی تمیز کنید. تا در آخر هر ماه یک آشپزخانه تمیز داشته باشید.

از اعضای خانواده خواهش کنید، که مثل نظافت چی خانم تمام اصول پاکیزگی را در آشپزخانه رعایت کنند. و آشپزخانه را دچار شلوغی و درهمی و برهمی نکنند.اگر هر چیزی را بر می دارند. درجای مناسب قرار دهند.یا حتی لیوان های آب و چایی که می خورند را داخل سینک قرار دهند.دیگر زمان زیادی برای پیدا کردن آنها و انتقال آنها به ماشین ظرف شویی لازم نیست بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *