دسته‌بندی نشده

از بین بردن لکه ماهیتابه و قابلمه را چگونه آسان کنیم؟

تمیز کردن قابلمه| از بین بردن لک

از بین بردن لکه ماهیتابه و قابلمه را چگونه آسان کنیم؟

این یک سوالات محبوب خوانندگان و مشتریان ما در شرکت پاکان برتر بوده است ، و به وضوح ، سوالی است که نیاز به برخی تحقیقات و آزمایش در آزمایشگاه پیشرفته نظافت ما دارد.

بنابراین ، ما سؤال سخت و پرتکرار شما را به آزمایش گذاشتیم. تیم ما با تجارب فراوانی که داشت، این کار به ظاهر سخت را به طرز خارق العاده ای آسان نموده و به هیچ تلاشی و زحمتی از طرف شما نیاز ندارد.

در قسمت نظرات کاربران در مورد این فیلم و پست ، از ما خواسته شده است که چگونه کثیفی و لک قابلمه را از بین ببریم.چهار روش رایج برای تمیز کردن کف گلدان ها و قابلمه ها بررسی شده و آنها را آزمایش کرده ایم. که در اینجا به بیان مختصری از آن  می پردازیم.

دو روشی که ما برای تمیز کردن قابلمه از آنها استفاده نکردیم عبارتند از: تمیز کردن با تمیز کننده اجاق گاز (این کار می تواند تابه شما را از بین ببرد ، چرا که با محصولات دیگر می توان نتیجه مشابهی حاصل کرد) و روش دوم خیساندن در نوشابه  است. ما این روش را هم امتحان کردیم و نتایج به هیچ وجه جالب نبود ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم که این دو روش را جز متدها به حساب نیاوریم.

از بین بردن لکه با سس گوجه

نظافت چی خانم| تمیز کرن قابلمه

سس کچاپ را در کف قابلمه ها ریختیم و حدود 10 دقیقه آن را درون قابلمه گذاشتیم. ظاهراً این کار روی قابلمه های کف مسی و روحی دارند بسیار کارآمد تر است و همچنین می توان از رب گوجه فرنگی نیز استفاده کرد .بعد از 10 دقیقه قابلمه و ماهیتابه را تمیز کردیم. نتیجه اصلا رضایت بخش نبود. اگرچه برای قابلمه های با جنس استیل ضد زنگ کمی کار کرد و قابلمه را کمی روشن تر کرد. اما چدن در مقابل درمان سس کچاپ غیرقابل نفوذ بود.و هیچ تغییر برای لکه های باقی مانده ایجاد نکرد.

از بین بردن لکه با کرم تارتار

با یک سوم از سس تارتار و آب مایه ای خمیری شکلی را بوجود آورید. خمیر را روی قسمتهایی از ماهیتابه بمالید و 10 دقیقه بگذارید.بماند. سپس ، آن را با یک اسفنج مرطوب و نرم رو کف تابه و قابلمه بمالید. این ترکیب کمی از لکه ها از بین می برد.ولی قطعا راه حل کار آمدی نخواهد بود.

از بین بردن لکه با  جوش شیرین

نظافت چی خانم| جوش شیرین

خوب ، شما می دانید که جوش شیرین به چه میزان دوست داشتنی است ،. بوسیله آب و جوش شیرین، خمیری درست کنید. و حدود 10 دقیقه آن را در کف قابلمه بگذارید ، سپس با یک اسفنج نرم آرام روی قابلمه را تمیز کنید. بیشتر علائم و چربی ها از بین می رود. طبق آزمایش ما، جوش شیرین برای قابلمه از جنس چدن و قابلمه استیل بسیار عالی عمل می کند. من همانطور که در بالا مشاهده کردید. کرم تارتار و کچاپ را نیز استفاده کردیم .ولی تاثیر آنچنانی روی قابلمه ها حس نکردم.

آنچه شما نیاز دارید برای از بین بردن لکه با سرکه و جوش شیرین

مواد لازم

 • 1 فنجان سرکه سفید
 • 2 قاشق غذاخوری جوش شیرین
 • 1 فنجان آب (بسته به اندازه قابلمه)
 • یک اسفنج نرم و تمیز کننده

دستورالعمل ها

 1. ماهیتابه را روی اجاق گاز قرار دهید و کف قابلمه را با یک لایه نازک آب پر کنید.
 2. سرکه را اضافه کنید.
 3. زیر ماهیتابه را روشن کنید تا آب به جوش بی آید.
 4.  ماهیتابه را از روی حرارت برداشته و جوش شیرین را اضافه کنید.
 1. ماهیتابه را خالی کنید و با با اسفنج و ریکا خود آن را بشویید. در صورت لزوم می توانید مقدار کمی جوش شیرین اضافه کنید.
 2. اگر لکه های روی ماهیتابه زیاد است که با تمیز کردن از بین نمی روند ، با مقداری جوش شیرین و دو قطره آب خمیری تهیه کنید. مدتی خمیر را روی لکه ها بگذارید تا به حالت عادی برگردد.
 3. تا-دا! اکنون می توانید پاهای خود را دراز کرده و از زندگی خود، لذت ببرید.

 نحوه از بین بردن لکه یک تابه سوخته با نمک

مقدار زیادی نمک را درون مرکز قابلمه خود بریزید

برای کار با نمک، در محل هایی که لک است از یک اسفنج مرطوب استفاده کنید. تا نمک را به همه جای آن پخش کنید.

این روند را هر زمان که لازم بود تکرار کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *