خدمات همیاری

اعزام نیروی همیار برای مراقبت و رسیدگی به بیماران، کودکان و سالمندان

خدمات نظافتی

ارائه خدمات نظافتی ویژه منازل و شرکت ها و اعزام نظافتچی خانم و آقا

خدمات فنی ساختمان

ارائه خدمات فنی ساختمان شامل: آسانسور، رنگ آمیزی، سیستم های برودتی و …

پذیرایی مجالس

تهیه، سرو و پخت انواع غذا و خوراکی های مجالس جشن و سوگواری

اعزام نیروی کار

جذب و اعزام نیروی خدماتی جهت فعالیت در شرکت ها و سازمان ها

با توجه به شرایط زندگی بشر امروز و عدم وقت و زمان کافی برای امور، بهترین راهکار جهت پیشبرد بهتر کارها مدیریت زمان است. راههای متفاوتی برای این مهم  است،یکی از آنها مدیریت مسائل مربوط به خانه توسط افراد باتجربه و متخصص است،  باید  درنظر داشت پیدا کردن  فردی مطمن و متخصص برای رسیدگی به کارهای نظافتی خانه و محل کار یکی از مسائل مهم و حتی دغدغه بشر امروزی شده است. شرکت پاکان برتر در زمینه اموری همچون خدمات نظافتی ، همیاری،ساختمان و پذیرایی مجالس میتواند شما را یاری رساند تا با صرف کمترین هزینه بهترین خدمات ممکن دراین زمینه را داشته باشید. کافی است اولین تماس را با ما داشته باشید. افراد ما در شرکت تمام امور را برای شما سهل میکنند. ما داشتن تیم حرفه ای و باتجربه را یکی از امتیازات  برتری  در کنار سایر رقبای خود  میبینیم.

خدمات نظافتی ما شامل ارائه خدمات نظافتی ویژه منازل و شرکت ها و اعزام نظافتچی خانم و آقا به منازل شما عزیزان است .در کمترین زمان ممکن از اولین تماس شما نیروهای مجرب ما را در کنار خود خواهید داشت.

خدمات همیاری شرکت پاکان برتر چیست؟ اعزام نیروی همیار برای مراقبت و رسیدگی به بیماران، کودکان و سالمندان در بیمارستان ها وقتی شما کسی را در بیمارستان برای نگهداری و مراقبت شبانه در دسترس ندارید، کافی است با ما تماس بگیرید، نیروهای ما با بالاترین سطح در حوزه مددکاری و همیاری درخدمت شما عزیزان خواهند بود.